Српска богатија за 29 беба

21.02.2024. 08:54
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 29 беба - 18 дјевојчица и 11 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Једанаест беба рођено је у Бањалуци, пет у Добоју, четири у Бијељини, три у Приједору, по двије Градишци, Требињу и Невесињу.

У Бањалуци је рођено седам дјевојчице и четири дјечака, у Добоју три дјевојчице и два дјечака, у Бијељини три дјевојчице и дјечак, у Приједору три дјевојчице, у Требињу дјечак и дјевојчица, као и у Невесињу, а у Градишци два дјечака.

Порода није било у Источном Сарајеву, Зворнику и Фочи.

Коментари 0
Повезане вијести
Забиљежено свједочанство мајке Борике Шиљеговић о погибији сина Радомира Забиљежено свједочанство мајке Борике Шиљеговић о погибији сина Радомира
Коме сметају заставе Републике Српске у Источном Сарајеву? Коме сметају заставе Републике Српске у Источном Сарајеву?
Добит банака у Српској скочила за 20 милиона КМ Добит банака у Српској скочила за 20 милиона КМ
Најчитаније
  • Да се не заборави: Егзодус 1996. године
    5h 30m
    10
  • Живи и мртви сарајевски Срби у истој колони
    5h 58m
    7
  • Коме сметају заставе Републике Српске у Источном Сарајеву?
    21h 52m
    20
  • Лазар Дрљача -Тражим помиловање
    2h 3m
    2
  • Судар на Врацама, једно лице тешко повријеђено
    6h 56m
    1