Српска богатија за 31 бебу

23.09.2023. 09:56
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођена је 31 беба, и то девет дјевојчица и 22 дјечака, речено је Срни у овим породилиштима.

Највише беба рођено је у Бањалуци 13, потом у Добоју пет, у Градишци четири, у Бијељини три, у Зворнику и Источном Сарајеву по двије, те у Приједору и Невесињу по једна.

У Бањалуци су рођене четири дјевојчице и девет дјечака, у Добоју пет дјечака, у Градишци четири дјечака, у Бијељини три дјечака, у Зворнику двије дјевојчице, у Источном Сарајеву дјечак и дјевојчица, у Приједору и Невесињу по једна дјевојчица.

У породилиштима у Фочи и Требињу у протекла 24 часа није било порођаја. 

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Одговорним понашањем купача и управљача купалиштима избјећи несреће Одговорним понашањем купача и управљача купалиштима избјећи несреће
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    21h 7m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    15h 59m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    18h 51m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    8h 37m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    19h 43m
    1