Српска богатија за 32 бебе

10.08.2024. 09:22
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ у протекла 24 часа рођене су 32 бебе, по 16 дјевојчица и дјечака.

У Бањалуци је рођено 14 беба, у Бијељини осам, а по двије у Приједору, Добоју, Градишци, Фочи и Невесињу, речено је Срни у породилиштима у овим локалним заједницама.

По седам дјевојчица и дјечака рођено је у Бањалуци, по четири дјевојчице и дјечака у Бијељини,  двије дјевојчице у Приједору, по једна дјевојчица и дјечак у Добоју, Фочи и Невесињу, а два дјечака у Градишци.

У породилиштима у Зворнику, Источном Сарајеву и Требињу није било порођаја у протекла 24 часа.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Наредних дана још топлије, могуће обарање рекорда Наредних дана још топлије, могуће обарање рекорда
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    15h 50m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    10h 42m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    13h 34m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    3h 20m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    7h 44m
    0