Српска јутрос богатија за 21 бебу

14.07.2024. 09:56
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођена је 21 беба, девет дјевојчица и 12 дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.

У Бањалуци је рођено шест беба, у Добоју четири, у Зворнику, Приједору и Градишци по три, а у Бијељини и Фочи по једна беба.

Три дјевојчице и три дјечака рођени су у Бањалуци, у Добоју двије дјевојчице и два дјечака, у Зворнику, Градишци и Приједору по једна дјевојчица и два дјечака, у Бијељини једна дјевојчица, а у Фочи један дјечак.

Порода није било у породилиштима у Источном Сарајеву, Требињу и Невесињу.

Коментари 0
Повезане вијести
Српска богатија за 19 беба Српска богатија за 19 беба
Наш град богатији за три становника Наш град богатији за три становника
Сутра претежно сунчано, температура и до 35 степени Сутра претежно сунчано, температура и до 35 степени
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    23h 14m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    17h 13m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    15h 19m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    12h 51m
    0
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    17h 0m
    0