Старији пионири „Спарте“ вицешампиони у Бањалуци

02.03.2025. 13:10
0
ИЗВОР: katera.news

У организацији Џудо клуба „Звијезда“ Бањалука, у Спортској дворани „Борик“ одржан је Десети интернационални џудо турнир „Бањалука опен 2025“.

Турнир је окупио око 350 такмичара, а наступио је и Џудо клуб „Спарта“ са седам такмичара.

„Спартанци“ се из Бањалуке враћају богатији за шест медаља и са пехаром за друго мјесто у свеукупном екипном пласману у узрасту старијих пионира и пионирки.

Златне медаље освојили су Владимир Ивановић и Михајло Панџић.

Сребра су припала Анђели Поповић и Немањи Елез, док су за бронзу богатији Марија Мичић и Никша Шкрба.

Коментари 0
Повезане вијести
Панџић шампион Републике Српске у категорији до 73 килограма Панџић шампион Републике Српске у категорији до 73 килограма
Два пехара и 11 медаља за Џудо клуб „Спарта“ у Требињу Два пехара и 11 медаља за Џудо клуб „Спарта“ у Требињу
„Спарта“ освојила 11 медаља и пехар за најбољу екипу полетараца „Спарта“ освојила 11 медаља и пехар за најбољу екипу полетараца
Најчитаније
  • Јеромонах Георгије Станковић - Пост у савремено доба (ВИДЕО)
    6h 34m
    16
  • Ослобађање Бијељине 1992. године
    8h 24m
    14
  • Дан кад су Срби поново изабрали праву страну историје - 27. март
    18m
    11
  • Војска Југославије на данашњи дан оборила "невидљиви" авион
    8h 27m
    3
  • Република Српска се задужила 500 милиона евра на Лондонској берзи
    19h 56m
    1