Стигла медицинска помоћ из Русије

09.04.2020. 16:57
0
ИЗВОР: srpskainfo

“Иљушин 76” један од највећих авиона у свијету управо је слетио на бањалучки аеродром.

Први од три авиона који данас слијећу у Бањалуку допремио је медицинску помоћ за Републику Српску.

Помоћ је договорио српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик са представницима Руске Федерације.

Поред Додика, авион са медицинском помоћи дочекали су предсједник Републике Српске Жељка Цвијановић, премијер Републике Српске Радован Вишковић и амбасадор Руске Федерације Петар Иванцов.

Коментари 0
Повезане вијести
Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести
Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском
Почела војна парада у Москви Почела војна парада у Москви
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    16h 15m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    17h 32m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    17h 53m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    15h 37m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    19h 4m
    0