Стигла медицинска помоћ из Русије

09.04.2020. 16:57
0
ИЗВОР: srpskainfo

“Иљушин 76” један од највећих авиона у свијету управо је слетио на бањалучки аеродром.

Први од три авиона који данас слијећу у Бањалуку допремио је медицинску помоћ за Републику Српску.

Помоћ је договорио српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик са представницима Руске Федерације.

Поред Додика, авион са медицинском помоћи дочекали су предсједник Републике Српске Жељка Цвијановић, премијер Републике Српске Радован Вишковић и амбасадор Руске Федерације Петар Иванцов.

Коментари 0
Повезане вијести
Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести
Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском
Почела војна парада у Москви Почела војна парада у Москви
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    1h 57m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    20h 18m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 54m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    17h 36m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    20h 41m
    0