Стигла медицинска помоћ из Русије

09.04.2020. 16:57
0
ИЗВОР: srpskainfo

“Иљушин 76” један од највећих авиона у свијету управо је слетио на бањалучки аеродром.

Први од три авиона који данас слијећу у Бањалуку допремио је медицинску помоћ за Републику Српску.

Помоћ је договорио српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик са представницима Руске Федерације.

Поред Додика, авион са медицинском помоћи дочекали су предсједник Републике Српске Жељка Цвијановић, премијер Републике Српске Радован Вишковић и амбасадор Руске Федерације Петар Иванцов.

Коментари 0
Повезане вијести
Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести
Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском
Почела војна парада у Москви Почела војна парада у Москви
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    3h 46m
    4
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    9h 47m
    0
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 52m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    10h 43m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 45m
    0