Стигла медицинска помоћ из Русије

09.04.2020. 16:57
0
ИЗВОР: srpskainfo

“Иљушин 76” један од највећих авиона у свијету управо је слетио на бањалучки аеродром.

Први од три авиона који данас слијећу у Бањалуку допремио је медицинску помоћ за Републику Српску.

Помоћ је договорио српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик са представницима Руске Федерације.

Поред Додика, авион са медицинском помоћи дочекали су предсједник Републике Српске Жељка Цвијановић, премијер Републике Српске Радован Вишковић и амбасадор Руске Федерације Петар Иванцов.

Коментари 0
Повезане вијести
Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести
Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском
Почела војна парада у Москви Почела војна парада у Москви
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    16h 11m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    15h 57m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    17h 18m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    14h 34m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    12h 26m
    0