Стигла медицинска помоћ из Русије

09.04.2020. 16:57
0
ИЗВОР: srpskainfo

“Иљушин 76” један од највећих авиона у свијету управо је слетио на бањалучки аеродром.

Први од три авиона који данас слијећу у Бањалуку допремио је медицинску помоћ за Републику Српску.

Помоћ је договорио српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик са представницима Руске Федерације.

Поред Додика, авион са медицинском помоћи дочекали су предсједник Републике Српске Жељка Цвијановић, премијер Републике Српске Радован Вишковић и амбасадор Руске Федерације Петар Иванцов.

Коментари 0
Повезане вијести
ФИФА укинула забрану такмичења репрезентацијама Русије до 15 година ФИФА укинула забрану такмичења репрезентацијама Русије до 15 година
Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести
Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    14h 49m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    13h 0m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    5h 27m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    16h 32m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    17h 46m
    0