Стравична несрећа у Калесији: "Голфом" се забио у пумпу

01.03.2024. 18:40
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Стравична саобраћајна незгода догодила се данас у мјесту Горњи Раинци у општини Калесија.

Возач аутомобила марке голф 2, из за сада непознатих разлога, ударио је у бензинску пупму, односно, у точилицу горива.

Ако је судити по фотографијама, призор је застрашујући.

Полиција је на терену и врши увиђај.

Није познат степен повреда возача голфа, преноси Атв.

Коментари 0
Повезане вијести
Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија
Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија
Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    22h 2m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    16h 1m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 7m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    22h 58m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 39m
    0