Судар бродова код Сплита

08.07.2021. 09:24
0
ИЗВОР: Tanjug

На подручју морског пролаза Сплитска врата синоћ се догодила поморска несрећа кад су се сударила два пловила, а повријеђено је девет особа од којих једна теже.

Брод Лучке капетаније покупио је 15 особа, укључујући деветоро повријеђених који су превезени у сплитски Клиничко-болнички центар, преноси Слободна Далмација.

Ријеч је већином о страним држављанима, а како се наводи, неки од њих на лицима су имали крваве трагове и огреботине настале приликом судара два пловила.

Капетан Никола Бркуљић за Слободну Далмацију је рекао како су се сударила два пловила на миљу и по од Сплитских врата, те је одмах по позиву из Милне испловило пловило Лучке капетаније и покупило повријеђене путнике с бродова.

Коментари 0
Повезане вијести
На Томпсоновом концерту у Сплиту поново се орило за "За дом спремни!" и "Ајмо, усташе" На Томпсоновом концерту у Сплиту поново се орило за "За дом спремни!" и "Ајмо, усташе"
На Аранђеловдан 1918. године српска војска ослободила Сплит На Аранђеловдан 1918. године српска војска ослободила Сплит
Нови напад на Србе у Сплиту: Осванули графити „Убиј Србина“ и „Мрш из Хрватске“ Нови напад на Србе у Сплиту: Осванули графити „Убиј Србина“ и „Мрш из Хрватске“
Најчитаније
  • Прича о шајкачи – како је српска капа добила име
    3h 13m
    710
  • Заборављени коријени: Црква Светог Илије у Илијашу (ВИДЕО)
    15h 53m
    6
  • Општина Рогатица: Саопштење поводом наводне појаве секти или сличних организација на подручју општине
    16h 39m
    2
  • Сјећање: Индијци су стајали раме уз раме са српским војницима на Солунском фронту
    3h 11m
    35
  • Клубови уводе добну границу, старији од 40 не могу ући
    18h 59m
    1