Сударила се четири возила, три особе повријеђене

26.12.2024. 11:01
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Три особе повријеђене су у судару четири аутомобила у тузланском насељу Букиње, речено је данас Срни у Управи полиције Министарства унутрашњих послова (МУП) Тузланског кантона.

Портпарол Управе полиције кантоналног МУП-а Аднана Спречић рекла је да су повријеђени превезени у Универзитетски клинички центра (УКЦ) Тузла.

Из УКЦ-а је саопштено да су се јавила два пацијента која су имала саобраћајну незгоду у Букињу, код којих су констатоване лакше повреде.

Након указане љекарске помоћи, ова лица су отпуштена на кућно лијечење.

Саобраћајна незгода догодила се јутрос око 6.30 часова, полиција врши увиђај, а саобраћај на овој дионици одвија се отежано.

Коментари 0
Повезане вијести
Поскупљења не стају: Услуге у БиХ скупље за више од 4 одсто Поскупљења не стају: Услуге у БиХ скупље за више од 4 одсто
Расте број странаца под заштитом, у БиХ покрећу бизнисе Расте број странаца под заштитом, у БиХ покрећу бизнисе
Појачан саобраћај на граничним прелазима према Хрватској Појачан саобраћај на граничним прелазима према Хрватској
Најчитаније
  • Протојереј Данило Дангубић: Наташини крстови
    9h 3m
    9
  • Посна лазања са парадајз сосом
    13h 23m
    2
  • Глуховић: Eвидентиран већи број кварова
    10h 29m
    3
  • Ноћас почиње љетње рачунање времена
    12h 37m
    0
  • Дестилерија из Србије са седам година старом шљивовицом побједник фестивала ракије
    3h 17m
    0