Сутра до 32 степена, могући пљускови

13.06.2026. 19:11
0
ИЗВОР: katera.news/srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће преовладавати сунчано вријеме уз умјерену облачност.

Како је саопштено из Републичког хидрометеоролошког завода, послије подне и увече очекује се умјерен развој облака на сјеверу и истоку, понегдје са кишом или пљусковима са грмљавином.

Вјетар ће бити умјерен, током дана на ударе и јак западни до југозападни. Увече на сјеверу при пљусковима вјетар у скретању на сјеверне смјерове, умјереног и јаког интензитета.

Јутро ће бити претежно ведро са минималном температуром ваздуха од 10 до 16, у вишим предјелима од шест степени Целзијусових, док се максимална дневна очекује од 28 до 32 степена Целзијусова.

У Републици Српској и ФБиХ данас је преовладавало сунчано вријеме уз малу до умјерену облачност, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Коментари 0
Повезане вијести
Наредних дана топло, али могуће и падавине, стабилизација од половине седмице Наредних дана топло, али могуће и падавине, стабилизација од половине седмице
Гужве на граничним прелазима Гужве на граничним прелазима
Током дана и сунчани периоди и киша Током дана и сунчани периоди и киша
Најчитаније
  • Преки суд Саве Ковачевића
    1h 55m
    30
  • Марија Карађорђевић, српска краљица која заслужује поштовање равно светици
    1h 57m
    9
  • Обиљежавање 34 године од формирања Илиџанског одреда Специјалне бригаде полиције
    11h 32m
    0
  • Илон Маск постао први свјетски билионер
    23h 11m
    0
  • Обиљежене 34 године Илиџанског одреда Специјалне бригаде МУП-а
    6h 42m
    0