Сутра још мало топлије

12.06.2022. 19:01
0
ИЗВОР: katera.news

 У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити још мало топлије и претежно сунчано вријеме, уз највишу дневну температуру ваздуха до 32 степена Целзијусова.

Касније поподне и увече на сјеверу развој облака може донијети кишу или пљускове локалног карактера, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Минимална температура ваздуха биће од 14 до 20, у вишим предјелима од 11 степени, а максимална од 27 до 32, у вишим предјелима од 23 степена Целзијусова.

Према прогнози Федералног хидрометеоролошког завода, сутра ће дувати слаб до умјерен вјетар, сјеверног смјера.

Температура ваздуха измјерена у 14 часова: Бјелашница осам, Калиновик 17, Соколац 19, Гацко и Сребреница 20, Мраковица и Мркоњић Град 21, Ливно и Сарајево 22, Рудо 23, Тузла, Вишеград, Фоча и Рибник 24, Бијељина, Бихаћ, Добој, Билећа, Србац и Нови Град 26, Бањалука и Приједор 27, Требиње 29, а Мостар и Неум 30 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Данас понегдје киша, али и даље топло Данас понегдје киша, али и даље топло
Сутра могућа киша, али ће и даље бити топло Сутра могућа киша, али ће и даље бити топло
И данас сунчано и врло топло И данас сунчано и врло топло
Најчитаније
  • Сјећање на Миломира Јањића Зеку
    7h 9m
    0
  • Годишњица смрти предсједника СФРЈ Јосипа Броза Тита
    4h 55m
    16
  • НАТО авиони на Свјетски дан медија, прије 26 година, срушили зграду ТВ Нови Сад
    22h 20m
    0
  • Годишњица херојске погибије пилота Миленка Павловића
    7h 34m
    0
  • Хрватска: Удес на ауто-путу, учествовао аутобус из БиХ, има погинулих
    6h 51m
    0