Сутра киша и натпросјечно топло

27.01.2026. 21:56
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ за сутра је прогнозирано вјетровито и натпросјечно топло вријеме са слабом кишом, а обилнијим падавинама на југу.

Уз ријеке се очекује пролазна јутарња магла, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

У Херцеговини већи дио дана биће облачно са јачом кишом и пљусковима праћеним грмљавином.

Сунчаних интервала биће на истоку и сјеверу. У вишим предјелима на истоку киша ће увече прећи у сусњежицу и снијег.

Јутарња температура ваздуха износиће од минус један до четири, у вишим предјелима од минус три, а дневна од седам на сјеверу и југу до 14 степени Целзијусових на истоку.

У Републици Српској и ФБиХ данас је претежно сунчано, а ниске облачности било је на подручју Крајине и крајњем сјеверу, подаци су Федералног хидрометероолошког завода.

Температура ваздуха у 13.00 часова: Бјелашница минус шест, Калиновик, Србац и Чемерно четири, Хан Пијесак пет, Мраковица, Нови Град, Приједор и Соколац шест, Бањалука, Вишеград и Гацко седам, Кнежево и Фоча осам, Дринић, Мркоњић Град, Рудо и Сребреница девет, Бијељина, Билећа, Зворник и Сарајево 10, Добој 11, Рибник 13, те Мостар и Требиње 14 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и врло топло Сутра сунчано и врло топло
Српска богатија за 17 беба Српска богатија за 17 беба
Наш град богатији за дјечака Наш град богатији за дјечака
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    15h 12m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    14h 58m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    16h 19m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    13h 35m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    15h 24m
    0