Сутра киша, на планинама снијег

22.01.2021. 14:31
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује киша, највише на југу, гдје ће бити пљускова и грмљавине повремено, док ће на сјеверу и сјевероистоку преовладавати углавном промјенљиво облачно вријеме и суво.

Сутра ујутру и током већег дијела дана биће кише у јужним и југозападним крајевима, а мјестимично су могући и пљускови са грмљавином, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

На планинама киша може прећи у сусњежицу или снијег.

Увече и током ноћи и даље са падавинама, углавном у јужнијим крајевима.

Дуваће вјетар умјерене јачине, са јаким ударима, јужног смјера, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха износиће од два до осам, на планинама од нула, а највиша дневна од четири до 10, на сјеверу, сјевероистоку и истоку око 13 Целзијусових степени.

Температура ваздуха измјерена у 13.00 часова: Бјелашница минус два, Чемерно три, Вишеград и Калиновик пет, Гацко, Невесиње и Хан Пијесак шест, Соколац седам, Билећа, Мраковица и Мркоњић Град 10, Сарајево и Требиње 11, Мостар 12, Рибник 13, Сребреница 14, Добој и Нови Град 15, Бањалука 16, Зворник, Приједор и Србац 17, те Бијељина 19.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра до 41 степен Целзијусов Сутра до 41 степен Целзијусов
Топлотни талас у Републици Српској до 10. августа Топлотни талас у Републици Српској до 10. августа
И сутра сунчано, температура до 42 степена И сутра сунчано, температура до 42 степена
Најчитаније
  • Рањен мушкарац у пуцњави у Источном Новом Сарајеву
    5h 44m
    20
  • “Олуја” – злочински подухват за елиминацију Срба из Хрватске
    18h 16m
    0
  • Лице рањено у пуцњави у Источном Новом Сарајеву пуштено из болнице
    14h 27m
    0
  • Потрага за лицем након пуцњаве у Источном Новом Сарајеву
    17h 11m
    1
  • Сокочанин ухапшен због посједовања пушке
    13h 53m
    0