Сутра киша у већини крајева

28.04.2020. 15:51
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно облачно, у већини крајева са кишом.

Ујутро ће у већини предјела бити претежно облачно, на сјеверу са сунчаним интервалима, а мјестимична киша и по који пљусак су могући у јужној половини земље, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Током дана на истоку и југоистоку пљускови уз грмљавину, локално и јачи. На сјеверу касније послије подне и према вечери, такође, са пљусковима.

Вјетар ће бити умјерен до јак, јужни и југозападни, на планинском ланцу Динарида веома јак.

Јутарња температура ваздуха износиће од осам до 14, на југу до 16, а највиша дневна од 18 до 24 степена Целзијусова, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена у 14.00 часова: Хан Пијесак 16, Калиновик и Мраковица 17, Гацко 18, Дринић и Невесиње 19, Соколац 20, Мркоњић Град 21, Билећа 22, Приједор, Сребреница и Требиње 23, Бањалука 24, Вишеград и Нови Град 25, Бијељина 26, те Добој и Зворник 27 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра постепено разведравање Сутра постепено разведравање
Сутра облачно са кишом и пљусковима, могућ и град Сутра облачно са кишом и пљусковима, могућ и град
Упозорење на јаку кишу и непогоде Упозорење на јаку кишу и непогоде
Најчитаније
  • Франц Кафка: Годишњица смрти књижевног великана
    10h 6m
    0
  • Окончана потрага, пронађено тијело
    6h 37m
    0
  • "Вратила сам се на мјесто гдје ми је отац убијен, да ту направим манастир"
    9h 29m
    0
  • Видовдански хуманитарни базар у Источном Сарајеву
    22h 9m
    0
  • „Monptellier pub“ сутра организује хуманитарну акцију за Драгана Мацана
    23h 21m
    0