Сутра крсна слава и Дан Правног факултета у Палама

30.10.2023. 15:45
0
ИЗВОР: katera.news

Правни факултет Универзитета у Источном Сарајеву сутра ће обиљежити Дан и крсну славу - Светог Петра Цетињског.

Тим поводом биће одржана свечана академија на којој ће бити промовисано 25 дипломираних правника и пет мастера права, саопштено је из Правног факултета Универзитета у Источном Сарајеву.

Ломљење славског колача биће одржано у сали за сједнице Правног факултета у Палама у 12.00 часова, а свечана академија планирана је од 14.00 часова.

Промоција дипломираних правника и магистара права биће одржана у амфитеатру Економског факултета Пале.

Коментари 0
Повезане вијести
Којић испратио Паљане на Олимпијске игре Којић испратио Паљане на Олимпијске игре
Потврђена оптужница због паљења аутомобила на Палама Потврђена оптужница због паљења аутомобила на Палама
"Мала сапунска вила" - плод дјечије маште, љубави и креативности "Мала сапунска вила" - плод дјечије маште, љубави и креативности
Најчитаније
  • Црква Вазнесења Христовог и Успења Пресвете Богородице у Чајничу
    12h 28m
    0
  • Потпуно истинита прича о керуши Габи, хероју Београда чији споменик и данас стоји у ЗОО врту (ВИДЕО)
    2h 28m
    33
  • Расвијетљен покушај убиства у Источном Сарајеву
    10h 18m
    1
  • Сјећање на проту Стевана Баковића: Чувар душе сарајевских Срба у 19. вијеку
    12h 25m
    6
  • Ухапшена два лица из Источне Илиџе због напада на лице из Источног Новог Сарајева
    11h 55m
    2