Сутра нема наставе у ОШ "Јован Дучић" у Касиндолу

07.11.2021. 17:38
0
ИЗВОР: Катера

Због најављених кишних падавина и проблема које је киша проузроковала претходних дана на подручју мјесне заједнице Касиндо, сутра, 8. новембра 2021. године, неће бити одржана настава у Основној школи "Јован Дучић".

Подсјећамо, велике количине кишних падавина које су протекла два дана погодиле територију општине Источна Илиџа нанијеле су велике проблеме и материјалну штету на територији Касиндола, Војковића, Крупца, Грлице и других приобалних дијелова у близини Жељезнице и Касиндолске ријеке.

Такође, екипе на терену данас су вршиле чишћење дворишта ОШ "Јован Дучић" од муља, блата и отпада које је вода нанијела у претходна два дана.

Коментари 0
Повезане вијести
У уторак предавање Мухарема Баздуља у Галерији „Жарко Видовић“ У уторак предавање Мухарема Баздуља у Галерији „Жарко Видовић“
Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона" Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
У Галерији „Жарко Видовић“ промовисана књига „Слушај своје срце“ Тамаре Мисирлић У Галерији „Жарко Видовић“ промовисана књига „Слушај своје срце“ Тамаре Мисирлић
Најчитаније
  • Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву
    18h 55m
    33
  • Удружење "Оплемени срце" покреће хуманитарни базар за нашег суграђанина Драгана Мацана
    22h 23m
    0
  • На Филозофском факултету промовисане три научне монографије Жане Гавриловић
    19h 16m
    0
  • Митрополит Хризостом освештао Храм Светог Николаја у селу Романи
    3h 8m
    0
  • Сутра обиљежавање Дана Четвртог батаљона Војне полиције Сарајевско-романијског корпуса
    6h 6m
    0