Сутра нерадни дан

08.05.2024. 08:51
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској сутра ће бити нерадни дан јер се обиљежава Дан побједе над фашизмом, саопштено је из Министарства управе и локалне самоуправе Републике Српске.

У дане празника не раде републички органи и организације, органи јединице локалне самоуправе, предузећа, установе и друге организације и лица која професионално обављају услужне и производне дјелатности.

Начелници општина, односно градоначелници ће одредити која су предузећа, установе и друге организације са подручја јединице локалне самоуправе обавезне да раде и у дане празника и у којем обиму ради задовољења неопходних потреба грађана.

Коментари 0
Повезане вијести
М:тел наставља стабилан раст: 16,7 милиона КМ добити у првом кварталу 2026. године М:тел наставља стабилан раст: 16,7 милиона КМ добити у првом кварталу 2026. године
У Српској рођено 25 беба У Српској рођено 25 беба
Све мање беба у Српској: Ево колико их је рођено у 2025. години Све мање беба у Српској: Ево колико их је рођено у 2025. години
Најчитаније
  • Источна Илиџа: Ухапшено лице због угрожавања сигурности и напада на полицајце
    19h 43m
    1
  • На данашњи дан прије 81. годину ослобођен Јасеновац
    21h 27m
    5
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    21h 53m
    0
  • Сјећање на жртве једног од највећих злочина НАТО агресије: Мурино (ВИДЕО)
    21h 39m
    2
  • Повријеђена четири лица у саобраћајној незгоди на дионици пута Међеђа-Устипрача
    12h 27m
    0