Сутра нестабилно са кишом, пљусковима и грмљавином

17.07.2020. 14:50
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује нестабилно вријеме уз кишу, пљускове и грмљавину.

Ујутро и прије подне биће промјенљиво облачно, понегдје са слабом кишом, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Током дана биће нестабилно вријеме, са кишом, пљусковима и грмљавином мјестимично, а у послијеподневним часовима са обилнијим падавинама у источним и југоисточним крајевима, док ће више сунчаних интервала бити на западу.

Дневна температура ваздуха биће од 17 до 23 степена, на југу и сјеверу до 25 степени Целзијусових.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, сјеверозападног смјера, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена у 14.00 часова: Бјелашница 10, Хан Пијесак 13, Мркоњић Град 14, Рибник, Шипово, Дрвар и Тузла 15, Бијељина, Добој, Нови Град, Бањалука, Приједор, Бихаћ и Зеница 16, Србац 17, Калиновик, Зворник, Иван седло и Ливно 18, Чемерно, Соколац и Сребреница 19, Груде и Сарајево 21, Гацко 23, Фоча 24, Вишеград и Невесиње 25, Широки Бријег 26, Неум 27, Требиње и Билећа 28, Столац 31 и Мостар 33 степена Целзијусова.

Коментари 0
Повезане вијести
Црвено упозорење на обилне падавине Црвено упозорење на обилне падавине
Данас претежно облачно, понегдје киша Данас претежно облачно, понегдје киша
Сутра промјенљиво, вјетровито и топлије Сутра промјенљиво, вјетровито и топлије
Најчитаније
  • Историјска занимљивост: Свети Сава се упокојио на данашњи дан
    13h 57m
    0
  • Топљење снијега и киша узроковали бујичне воде у Источном Сарајеву
    1h 54m
    0
  • Источна Илиџа: Проглашена ванредна ситуација
    1h 12m
    0
  • Полиција се огласила о проналаску нестале жене у Гацку
    11h 12m
    0
  • Берјан: Умјесто масовних хапшења због изборних крађа, од крадљиваца праве жртве!
    8h 52m
    0