Сутра облачно и топлије

14.05.2020. 14:57
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и Федерацији БиХ сутра ће преовладавати промјенљиво облачно и топлије, поготово на истоку и сјевероистоку, уз повремене сунчане интервале и појачан јужни вјетар у источним крајевима.

Ујутро ће бити умјерено до претежно облачно у већини предјела, а могућа је слаба киша локално, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха износиће од 11 до 17, а највиша дневна од 20 до 26, локално око 30 степени Целзијусових.

У већини крајева дуваће вјетар умјерене јачине јужног смјера. Повремено ће бити јаких удара југа.

На сјеверу ће вјетар бити слаб сјеверног смјера, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура измјерена данас у 14.00 часова: Бјелашница 11, Бијељина 20, Добој и Тузла 21, Приједор 22, Бањалука, Мостар и Сански Мост 23, Широки Бријег 24, Бихаћ, Јајце, Сарајево и Сребреница 25, Неум 26, Требиње 27 и Столац 28 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Савић: Од сљедеће седмице слиједи раст цијене горива Савић: Од сљедеће седмице слиједи раст цијене горива
За викенд могућа пролазна киша или пљускови За викенд могућа пролазна киша или пљускови
Сутра сунчано и топло Сутра сунчано и топло
Најчитаније
  • Сјећање на Горана Вујичића
    3h 24m
    0
  • Жана Меркус, Холанђанка која је Србима дала све: Херцеговачка Јованка Орлеанка
    20h 7m
    4
  • Животна прича Павла Вуисића, вјечитог боема који је мрзио глуму
    3h 35m
    1
  • Ферман султана Ахмеда III за обнову Старе цркве у Сарајеву
    4h 46m
    0
  • Катерин приједлог књига за читање
    2h 46m
    0