Сутра облачно са мјестимичном кишом

03.12.2020. 15:51
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће преовладавати облачно вријеме с мјестимичном кишом, уз дневну температуру ваздуха од шест до 14 степени Целзијусових.

Јутро ће у већини крајева бити потпуно облачно, у централном појасу са слабим падавинама, на југу умјереним, а на сјеверу и истоку сумаглица и магла уз ниску облачност и могућу слабу кишу, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Током дана и послије поднева на југу ће бити облачно с мјестимичном и повременом кишом, на сјеверу са дјеломичним кидањем облачности, уз тмурно вријеме, док се током вечери очекује престанак падавина.

Јутарња температура вездуха биће минус четири до седам, а на југу до 10 степени Целзијусових.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, источног и југоисточног смјера, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена у 13.00 часова: Бјелашница минус два, Мраковица минус један, Мркоњић Град, Бихаћ, Дрвар и Сански Мост нула, Фоча, Рибник, Шипово, Србац, Приједор и Градачац један, Бањалука, Бијељина, Зворник, Јајце и Тузла два, Добој три, Вишеград четири, Чемерно, Рудо, Бугојно и Зеница пет, Калиновик шест, Гацко и Невесиње седам, Хан Пијесак и Сарајево девет, Соколац 10, Груде, Ливно, Мостар и Широки Бријег 11, Билећа и Столац 12, Требиње 13 и Неум 15 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра промјенљиво облачно уз сунчане периоде Сутра промјенљиво облачно уз сунчане периоде
Данас облачно и свјежије Данас облачно и свјежије
Дизел на пумпама скочио на 3,16 КМ, док бензин кошта 2,54 КМ Дизел на пумпама скочио на 3,16 КМ, док бензин кошта 2,54 КМ
Најчитаније
  • Синдикат из РС објавио износ плате: Ево колико зарађује докторица са 37 година радног стажа
    9h 31m
    1
  • Љепота другог и другачијег: Свјетски дан особа са Даун синдромом
    9h 7m
    0
  • Сутра су Младенци
    12h 10m
    0
  • Од данас на снази одлука о ограничењу марже
    11h 56m
    0
  • Егзодус сарајевских Срба мора бити научно сагледан и не смије бити заборављен
    10h 11m
    1