Сутра отварање колективне изложбе умјетничких слика „Душа је у бојама љепоте“

20.07.2023. 18:03
0
ИЗВОР: katera.news

Међународно удружење умјетника „Сликарски уранак“  ће сутра у холу Економског факултета на Палама отворити колективну изложбу умјетничких слика под називом „Душа је у бојама љепоте“.

Грађани ће моћи да уживају у врхунским умјетничким дјелима од 19.00 часова, а улаз је слободан.

Удружење броји преко 400 умјетника широм свијета, чланови су из различитих умјетничких области, а за 30 година постојања организовало је преко 700 изложби.

Коментари 0
Повезане вијести
Промоцијом студената обиљежене 32 године Економског факултета у Палама Промоцијом студената обиљежене 32 године Економског факултета у Палама
Обиљежавање Дана Економског факултета у Палама Обиљежавање Дана Економског факултета у Палама
Концерт музичког састава „Катера“ у уторак на факултету у Палама Концерт музичког састава „Катера“ у уторак на факултету у Палама
Најчитаније
  • “Бранићу Србију и када будем била мртва!” – Ријечи српске хероине која је бранила своју отаџбину 1999.
    6h 57m
    0
  • Источно Сарајево: Ухапшена два лица
    5h 57m
    4
  • Годишњица одбијања Венс-Овеновог плана
    6h 37m
    0
  • По Данилу Првом Петровићу сви Црногорци су - Срби
    23h 6m
    8
  • Бобан Кустурић пронађен мртав
    8h 33m
    0