Сутра парастос за погинуле борце на Требевићу

16.05.2020. 08:53
0
ИЗВОР: Srna

На мјесном Спомен-обиљежју Јасик на Требевићу сутра ће бити служен парастос и положени вијенци у знак сјећања на 32 погинула припадника Војске Републике Српске у одбрамбено-отаџбинском рату.

Парастос и полагање вијенаца планирани су за 11.00 часова, најављено је из Борачке организације општине Пале.

Спомен-обиљежје на Јасику на Требевићу подигнуто је 12. маја 2002. године као знак захвалности српским борцима погинулим у одбрамбено-отаџбинском рату.

Коментари 0
Повезане вијести
У Kриводолима служен помен за српске жртве усташког злочина У Kриводолима служен помен за српске жртве усташког злочина
На мјесту убиства 54 младића - тамјан, руже и воштанице На мјесту убиства 54 младића - тамјан, руже и воштанице
Aкција добровољног давања крви у понедјељак у Источном Новом Сарајеву Aкција добровољног давања крви у понедјељак у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
  • Десанка Максимовић – Српска пјесникиња која је увијек била уз „мале” људе из народа
    22h 15m
    0
  • Додик најавио ново повећање плата и пензија у Републици Српској
    16h 51m
    7
  • Годишњица злочина над Србима у Пофалићима
    21h 50m
    14
  • „Источно Сарајево фолк-фест“ и вечерас у Источној Илиџи
    19h 37m
    0
  • Данас Свети Тимотеј и Мавра
    21h 57m
    0