Сутра полагање вијенаца на војничком гробљу у Миљевићима

11.05.2022. 14:29
0
ИЗВОР: srna.rs

Представници Града Источно Сарајево, општине Источно Ново Сарајево и борачких организација са подручја града сутра ће положити вијенце на централни спомен-крст на војничком гробљу у Миљевићима поводом Дана Војске Републике Српске и Трећег пјешадијског /Република Српска/ пука Оружаних снага БиХ.

У име Града Источно Сарајево вијенац ће положити предсједник Скупштине града Источно Сарајево Бранко Короман и замјеник градоначелника Источног Сарајева Слободан Амовић, најављено је из Управе града.

Полагање вијенаца заказано је за 10.00 часова, након чега је предвиђено обраћање званичника.

Коментари 0
Повезане вијести
Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву
„Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна „Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна
Теодора Симеуновић ученик генерације Основне школе „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево Теодора Симеуновић ученик генерације Основне школе „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    13h 14m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    13h 0m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    14h 21m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    11h 37m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    13h 26m
    0