Сутра полагање вијенаца на војничком гробљу у Миљевићима

11.05.2022. 14:29
0
ИЗВОР: srna.rs

Представници Града Источно Сарајево, општине Источно Ново Сарајево и борачких организација са подручја града сутра ће положити вијенце на централни спомен-крст на војничком гробљу у Миљевићима поводом Дана Војске Републике Српске и Трећег пјешадијског /Република Српска/ пука Оружаних снага БиХ.

У име Града Источно Сарајево вијенац ће положити предсједник Скупштине града Источно Сарајево Бранко Короман и замјеник градоначелника Источног Сарајева Слободан Амовић, најављено је из Управе града.

Полагање вијенаца заказано је за 10.00 часова, након чега је предвиђено обраћање званичника.

Коментари 0
Повезане вијести
Музичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом Сарајеву Музичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом Сарајеву
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    20h 43m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    15h 35m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    18h 27m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    8h 13m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    19h 19m
    1