Сутра потписивање протокола о сарадњи са Скијашким савезом Хонг Конга и Олимпијским центром Јахорина

29.01.2020. 19:45
0
ИЗВОР: Grad Istočno Sarajevo

Градоначелник Источног Сарајева Ненад Вуковић угостиће сутра делегацију Скијашког савеза Хонг Конга и Олимпијског центра Јахорина.  Приликом сутрашње посјете биће потписан протокол о сарадњи Градске управе Источног Сарајева са Скијашким савезом Хонг Конга и Олимпијским центром Јахорина. 

Делегације ће предводити предсједник Скијашког савеза Хонг Конга Edmond Yue и директор ОЦ Јахорина Дејан Љевнаић.

Састанак ће бити одржан сутра у 15. часова, у просторијама Градске управе Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Потписан споразум са Правним факултетом Свеучилишта у Мостару Потписан споразум са Правним факултетом Свеучилишта у Мостару
Потписан споразум о сарадњи привредних субјеката и образовних институција Потписан споразум о сарадњи привредних субјеката и образовних институција
Трново: Потписан споразум који ће унаприједити остваривање хуманих циљева Трново: Потписан споразум који ће унаприједити остваривање хуманих циљева
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    14h 20m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    8h 19m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    6h 25m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    15h 16m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 57m
    0