Sutra potpisivanje protokola o saradnji sa Skijaškim savezom Hong Konga i Olimpijskim centrom Jahorina

29.01.2020. 19:45
0
IZVOR: Grad Istočno Sarajevo

Gradonačelnik Istočnog Sarajeva Nenad Vuković ugostiće sutra delegaciju Skijaškog saveza Hong Konga i Olimpijskog centra Jahorina.  Prilikom sutrašnje posjete biće potpisan protokol o saradnji Gradske uprave Istočnog Sarajeva sa Skijaškim savezom Hong Konga i Olimpijskim centrom Jahorina. 

Delegacije će predvoditi predsjednik Skijaškog saveza Hong Konga Edmond Yue i direktor OC Jahorina Dejan Ljevnaić.

Sastanak će biti održan sutra u 15. časova, u prostorijama Gradske uprave Istočno Sarajevo.

Komentari 0
Povezane vijesti
Potpisan sporazum sa Pravnim fakultetom Sveučilišta u Mostaru Potpisan sporazum sa Pravnim fakultetom Sveučilišta u Mostaru
Potpisan sporazum o saradnji privrednih subjekata i obrazovnih institucija Potpisan sporazum o saradnji privrednih subjekata i obrazovnih institucija
Trnovo: Potpisan sporazum koji će unaprijediti ostvarivanje humanih ciljeva Trnovo: Potpisan sporazum koji će unaprijediti ostvarivanje humanih ciljeva
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    15h 42m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    9h 41m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    7h 47m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    16h 38m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    5h 19m
    0