Сутра прекид електричне енергије у Источном Новом Сарајеву и Палама

26.06.2023. 18:43
0
ИЗВОР: katera.news

Из „Електродистрибуције“ Пале обавјештавају кориснике у Источном Новом Сарајеву и Палама да ће сутра, 27. јуна, доћи до привремeних прекида у испоруци електричне енергије.

У Источном Новом Сарајеву ће, због радова на 10 kV воду Јаслице, доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 8.00 до 14.00 часова потрошачима у улицама Јована Рашковића, Николе Пашића, Вука Караџића до броја 30, Цара Душана до броја 13 и Војводе Радомира Путника од броја 84 до 130.

У Палама ће, због радова на 10 kV воду Требевић, доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 8.00 до 17.00 часова потрошачима у насељима Јасик, Челина, Довлићи, Брус и УКТ Релеј Требевић. Привремени прекид у Палама, у истом термину и за исте потрошаче, је планиран и у сриједу.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Одржано вече фруле и концерт традиционалне музике Пале: Одржано вече фруле и концерт традиционалне музике
Oбиљежен Дан бораца у Источном Новом Сарајеву (ФОТО) Oбиљежен Дан бораца у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
Одржана манифестација "Српчад Србији" Одржана манифестација "Српчад Србији"
Најчитаније
  • Сјећање на дан када је Источно Сарајево било сложно за спас српских светиња
    9h 53m
    4
  • На данашњи дан рођена Исидора Секулић
    8h 11m
    1
  • Прича о Споменку – малом дјечаку и великом хероју
    9h 49m
    3
  • Свети Симеон и Ана – празник када се најмлађима остварују све жеље
    9h 28m
    0
  • На данашњи дан рођена Исидора Секулић
    9h 42m
    0