Сутра претежно облачно

29.09.2022. 15:26
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и Федерацији БиХ сутра ће бити умјерено до претежно облачно вријеме са температуром ваздуха од 15 до 21, на сјеверу и око 27 степени Целзијусових.

Ујутро и током дана биће промјенљиво до претежно облачно, повремено са сунчаним интервалима на сјеверу, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Послије подне ће бити нестабилно, па су могући пролазни пљускови са грмљавином углавном у западним, сјеверозападним и јужним предјелима.

Дуваће слаб до умјерен вјетар југозападног смјера, у Херцеговини и на планинама на тренутке појачан, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха данас у 14:00 часова: Бјелашница седам, Чемерно 13, Гацко 16, Невесиње 18, Соколац и Сарајево 20, Билећа 21, Требиње 22, Мркоњић Град 23, Неум и Приједор 24, Бањалука, Мостар и Вишеград 25, Добој и Зворник 26, те Бијељина 27 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Утврђен приједлог закона о граду Фоча Утврђен приједлог закона о граду Фоча
Закон о привременом издржавању дјеце Републике Српске ступа на снагу у јулу Закон о привременом издржавању дјеце Републике Српске ступа на снагу у јулу
Данас исплата накнада корисницима борачко-инвалидске заштите Данас исплата накнада корисницима борачко-инвалидске заштите
Најчитаније
  • Вељко Вулетић - Легенда ЕТФ-а Универзитета у Источном Сарајеву
    19h 53m
    6
  • Годишњица страдања Милице Ракић
    20h 14m
    0
  • „Мама ће да ме роди поново, и даће ми још лепше име“
    18h 39m
    1
  • Већи одрон на путу Фоча-Миљевина
    20h 19m
    1
  • Село Брижина – Најмасовнији усташки злочин над српском дјецом
    13h 51m
    3