Сутра претежно облачно са кишом

15.09.2024. 14:53
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно облачно са слабом кишом, а више падавина очекује се у јутарњим часовима на сјеверу и сјевероистоку.

У Херцеговини ће бити суво уз смјену сунца и облака, понегдје уз пролазну кишу, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Вјетар ће бити слаб до умјерен, сјеверног и сјеверозападног смјера, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха биће од шест до 11, на југу до 13, а највиша дневна од 10 до 15, на југу до 22 степена Целзијусова.

Температуре ваздуха измјерена у 14.00 часова: Хан Пијесак, Бјелашница, Гламоч шест, Кнежево, Мраковица седам, Чемерно осам, Соколац, Сарајево девет, Мркоњић Град, Сребреница, Тузла 10, Бијељина, Гацко, Србац, Зеница 11, Добој, Рибник 12, Бањалука, Вишеград, Нови Град, Приједор, Рудо, Бихаћ 13, Фоча 15, Билећа, Требиње 16, Мостар 165 Неум 18 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра претежно облачно, праћено кишом Сутра претежно облачно, праћено кишом
Саобраћај се одвија неометано, опрезније на дионицама кроз усјеке Саобраћај се одвија неометано, опрезније на дионицама кроз усјеке
Гужве на већини граничних прелаза Гужве на већини граничних прелаза
Најчитаније
  • Обустављен саобраћај у Рогоушићима због физичког сукоба више лице
    6h 18m
    18
  • Пале: Лице лишено слободе због недозвољеног посједовања оружја и муниције
    15h 48m
    7
  • Рогатица: Кривична истрага због злоупотребе банковне картице
    15h 33m
    0
  • Сељак са Пала и филм који никада није снимљен
    16h 54m
    0
  • Божовић: На младима је да чувају истину и граде бољу Републику Српску
    11h 41m
    0