Сутра претежно облачно са слабим падавинама

20.01.2025. 21:58
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује претежно облачно вријеме са слабом кишом, уз дневну темперетуру ваздуха до 12 степени Целзијусових.

Током ноћи и јутра биће облачно у Крајини и у Херцеговини, са кишом која која ће се у Крајини ледити при тлу, а у брдско-планинским предјелима биће сусњежице и слабог снијега, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Током дана на истоку и у Посавини биће слабих падавина, док ће у већем дијелу Крајине бити суво.

Јутарња температура ваздуха биће од минус два до три, на југу до осам, у вишим предјелима од минус пет степени, а дневна од два до седам, на југу до 12 степени.

Дуваће слаб вјетар, јужног смјера, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 13.00 часова: Бијељина и Србац минус један, Бањалука, Нови Град, Приједор и Сански Мост нула, Вишеград, Сребреница, Добој, Кнежево, Мркоњић Град, Рудо, Бихаћ, Бјелашница и Тузла један, Дрвар два, Фоча, Шипово и Сарајево три, Бугојно четири, Соколац и Чемерно пет, Гацко и Зеница шест, Ливно осам, Билећа 10, Хан Пијесак 11, Широки Бријег 12, Мостар, Неум и Столац 13, Требиње 14 степени.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра промјенљиво уз кишу Сутра промјенљиво уз кишу
За викенд промјенљиво облачно са сунчаним периодима За викенд промјенљиво облачно са сунчаним периодима
Сутра киша, понегдје пљускови са грмљавином Сутра киша, понегдје пљускови са грмљавином
Најчитаније
  • На данашњи дан крунисан Душан Стефан Немањић и проглашена патријаршија
    1h 45m
    3
  • Стари Брод - свједочанство Николе Билића
    1h 42m
    3
  • Др Сања Комленовић нови специјалиста хематологије у Болници „Србија“
    23h 59m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    19h 50m
    0
  • Александар Шкрабов Владимирович – Саша Рус
    1h 36m
    0