Сутра претежно сунчано

10.07.2025. 18:10
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ  сутра ће, након свјежег јутра, бити топлије и претежно сунчано уз развој облака.

Понегдје се очекује пролазна киша послије подне, најприје на истоку.

Минимална температура ваздуха износиће од девет до 15, у вишим предјелима од седам степени, а максимална од 23 до 29 степени Целзијусових, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Вјетар ће бити слаб до умјерен, углавном сјеверних смјерова, увече у скретању на јужне.

У Републици Српској и ФБиХ данас је било промјенљиво облачно уз сунчане периоде и пријатно топло. Слаба киша забиљежена је понегдје на сјевероистоку, подаци су Федералног хидрометеоорлошког завода.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Соколац 15 степени, Иван седло 16, Сребреница и Сарајево 19, Бугојно 21, Дрвар, Јајце, Ливно, Тузла и Зворник 22, Добој и Зеница 23, Бијељина и Сански Мост 24, Бихаћ и Приједор 25, Мостар и Требиње 26 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Данас претежно сунчано и топлије Данас претежно сунчано и топлије
Сутра промјенљиво облачно уз пролазну кишу Сутра промјенљиво облачно уз пролазну кишу
Сутра промјенљиво и нестабилно са кишом и пљусковима Сутра промјенљиво и нестабилно са кишом и пљусковима
Најчитаније
  • У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана
    5h 9m
    2
  • Мотоциклиста са Пала тешко повријеђен у саобраћајној незгоди
    5h 56m
    0
  • Шмит потврдио њемачким дневним новинама да подноси оставку
    18h 46m
    3
  • Емануел Жофре има најбоље шансе да буде наредни високи представник у БиХ
    3h 17m
    0
  • Сутра Свети Василије Острошки
    7h 6m
    0