Сутра претежно сунчано, понегдје могући краткотрајни пљускови

31.08.2023. 17:00
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује претежно сунчано и мало топлије вријеме, а понегдје је могућа краткотрајна киша.

Јутро ће бити свјежије уз маглу у долинама ријека и по котлинама.

Прије подне и током дана биће претежно сунчано и мало топлије уз промјенљиву облачност, а послије подне могућ је развој облачности која понегдје у централним, западним и источним предјелима може да донесе краткотрајну кишу или пљусак, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха износиће од 10 до 17, у вишим предјелима од шест степени, а дневна од 25 до 30, у вишим крајевима од 20 степени Целзијусових.

Дуваће слаб сјеверни и сјевероисточни вјетар, у Херцеговини и западним предјелима западни и југозападни.

У Републици Српској и Федерацији БиХ данас је преовладавало умјерено до претежно облачно вријеме са локалним пљусковима, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена у 14.00 часова: Бјелашница осам степени, Кнежево и Чемерно 16, Калиновик 17, Мркоњић Град, Србац и Бихаћ 18, Бањалука, Гацко, Нови Град и Сански Мост 19, Приједор и Хан Пијесак 20, Соколац и Дрвар 21, Билећа, Градачац и Ливно 22, Добој, Сребреница, Шипово и Бугојно 23, Требиње, Фоча, Неум, Широки Бријег и Тузла 24, Бијељина, Рудо и Мостар 25, Вишеград, Зворник, Сарајево, Столац и Зеница 26 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Град богатији за дјечака Град богатији за дјечака
Сутра претежно облачно и топлије Сутра претежно облачно и топлије
Наш град богатији за дјевојчицу Наш град богатији за дјевојчицу
Најчитаније
  • Рогатичанин лишен слободе због сумње да је починио насиље над животињама
    22h 44m
    0
  • Историја и развој информативних гласила и служби у Палама
    20h 49m
    0
  • Вјештаци медицинске струке сагласни да Дудаковић није способан за суђење
    17h 49m
    12
  • Притвор мушкарцу осумњиченом за покушај убиства у Источном Новом Сарајеву
    13h 43m
    1
  • ИРБ РС планира изнајмити пијацу на Палама
    21h 29m
    0