Сутра претежно сунчано, уз слабу до умјерену облачност

07.12.2023. 14:57
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и Федерацији БиХ сутра се очекује претежно сунчано вријеме, уз слабу до умјерену облачност, те дневну температуру ваздуха до 12 степени Целзијусових.

Током дана се наставља постепено разведравање од запада, на истоку ће бити облачније уз повремено могућу кишу или снијег у вишим крајевима, док ће у осталим крајевима бити сунчано уз слабу до умјерену облачност, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха биће од минус седам до минус један, на југу до три степена, а дневна од нула до пет, на југу до 10 степени Целзијусових.

Дуваће слаб вјетар, источног и сјевероисточног смјера, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена у 13.00 часова: Бјелашница минус осам, Хан Пијесак и Чемерно минус један, Калиновик и Соколац нула, Кнежево и Мраковица један, Сребреница два, Гацко, Мркоњић Град, Сарајево и Тузла три, Вишеград, Рудо и Градачац четири, Бијељина, Добој, Зворник, Нови Град, Приједор, Бугојно и Ливно пет, Шипово, Фоча и Дрвар шест, Бањалука и Рибник седам, Србац, Бихаћ и Зеница осам, Билећа и Сански Мост девет, Мостар и Широки Бријег 10, Столац 11, Требиње и Неум 12 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
И сутра вруће, температура до 40 степени И сутра вруће, температура до 40 степени
Сутра сунчано и вруће, температура до 39 степени Сутра сунчано и вруће, температура до 39 степени
Сутра сунчано и врло топло, до 38 степени Сутра сунчано и врло топло, до 38 степени
Најчитаније
  • Вук Мандушић - "Црни Влах" којег су се Турци бојали
    1h 27m
    3
  • Пале: Вечерас хуманитарна свирка за Марка Павловића
    23h 41m
    6
  • Од смрти легендарног српског јунака Хајдук Вељка прошло је 213 година: Главу дао, али Крајину није
    14h 12m
    6
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    22h 45m
    0
  • Заборављени коријени: Храм српских просветитеља и учитеља (Олово)
    12h 42m
    11