У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно ведро, а понегдје је могућа слаба киша.
Ујутру ће бити облачно, понегдје магловито, и углавном суво.
На југу и југоистоку очекују се повремене падавине - у нижим предјелима киша, а у брдско-планинским снијег, које ће брзо престати, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.
Вјетар ће бити слаб и промјенљив, крајем дана на сјеверу појачан.
Јутарња температура ваздуха биће од два до седам, а највиша дневна од пет до 11 степени Целзијусових.
Данас је прије подне киша углавном падала на подручју Херцеговине, Крајине и југозападу земље док је у осталим подручјима умјерено до претежно облачно, пролазно са слабом кишом, а јаче падавине се очекују у послијеподневним и вечерњим часовима, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.
Температура ваздуха измјерена у 13.00 часова: Чемерно пет, Вишеград, Нови Град шест, Гацко седам, Србац, Калиновик осам, Соколац, Хан Пијесак, Мраковица, Ливно девет, Фоча, Бањалука 10, Мркоњић Град 11, Билећа, Јајце 12, Требиње, Сарајево 14, Бијељина, Сребреница, Добој 16 степени Целзијусових.