Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву сутра ће уприличити свечану промоцију дипломираних инжењера и мастера електротехнике.
На свечаности ће бити промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике.
Промоција ће се одржати у амфитеатру „Проф. др Вељко Вулетић“ са почетком у 12.00 часова.