Сутра сахрана генерала ВРС Стевана Томића

10.09.2019. 13:41
0
ИЗВОР: Срна

Пензионисани генерал Војске Републике Српске Стеван Томић биће сахрањен сутра у родном селу Горњем Драгаљевцу код Бијељине, најављено је из градске Борачке организације.

Тијело генерала Томића биће сутра пренесено у манастирску цркву у Горњем Драгаљевцу у 12.00 часова, а опијело ће бити служено у 13.00 часова, након чега ће поворка кренути према сеоском гробљу, гдје ће Томић бити сахрањен.

Пензионисани генерал Војске Републике Српске Стеван Томић преминуо је у 73. години на Војномедицинској академији у Београду.

Томић је рођен је 1946. године у Горњем Драгаљевцу.

Одликован је Орденом за војне заслуге са сребрним мачевима, Орденом народне армије са сребрном звијездом, Орденом за војне заслуге са златним мачевима и Орденом Његоша другог реда.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Данас сахранa Љиљане Зелен Караџић Данас сахранa Љиљане Зелен Караџић
У петак сахрана Љиљане Зелен Караџић У петак сахрана Љиљане Зелен Караџић
Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске
Најчитаније
  • Посни пасуљ са кромпиром
    19h 23m
    0
  • Лазар Војиновић и Јана Башевић прваци БиХ, Нађа Којић вицешампион
    17h 25m
    2
  • Отворена изложба „Српско сликарство почетком 20. вијека“ у у Галерији „Жарко Видовић“
    9h 16m
    0
  • Данас отварање изложбе "Српско сликарство почетком 20. вијека" у Галерији "Жарко Видовић
    17h 39m
    0
  • У Српској рођено 15 беба
    18h 22m
    0