Сутра снијег, на југу киша

25.12.2020. 15:45
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује снијег у већини предјела, а на југу киша.

Ујутро ће бити облачно са падавинама, на крајњем југу и сјевероистоку са кишом, а у већини предјела ће падати сусњежица и снијег, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Увече ће услиједити смањење интензитета падавина, којих ће понегдје бити и током ноћи на недјељу.

Дуваће вјетар умјерене јачине, сјеверног смјера, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха износиће од минус један до три, на планинама око минус четири, а дневна од нула до пет, на југу до седам, а на планинама од минус три степена Целзијусова.

Температура ваздуха измјерена данас у 13.00 часова: Бјелашница нула, Мраковица три, Хан Пијесак и Чемерно пет, Бањалука, Бијељина, Добој, Зворник, Калиновик и Нови Град седам, Сребреница осам, Соколац и Невесиње девет, Билећа и Сарајево 11, Требиње 13, Мостар 14 и Неум 17 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Приче о догађајима која живе на мапи Источног Сарајева – 9. јануар Приче о догађајима која живе на мапи Источног Сарајева – 9. јануар
Сјећање на 12 бањалучких беба Сјећање на 12 бањалучких беба
Српска богатија за 23 бебе Српска богатија за 23 бебе
Најчитаније
  • Душанов законик данас пуни 677 година
    16h 39m
    6
  • Спасовданска литија данас у Источном Новом Сарајеву
    15h 31m
    4
  • Саопштење за јавност Управе ЈП „Комунално“ Пале
    14h 23m
    1
  • Служена Света литургија на темељима Саборног храм Христа Спаситеља (ФОТО)
    13h 49m
    0
  • Спасовданска литија у Источном Новом Сарајеву окупила велики број вјерника
    5h 57m
    0