Сутра сунчано и вруће

10.07.2024. 15:21
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити сунчано и вруће са температуром ваздуха на истоку до 39 степени Целзијусових.

У многим предјелима очекује се тропска ноћ када ће минимална температура ваздуха остати изнад 20 степени Целзијусових, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

По подне и увече од југозапада ка југоистоку очекује се развој облака који ће понегдје донијети кишу и локалне пљускове са грмљавином, углавном у брдско-планинским предјелима.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, претежно сјеверни, а у Херцеговини у првом дијелу дана југо.

Јутарња температура ваздуха од 18 до 25, дневна од 34 на западу, а на истоку до 39 степени Целзијусових.

Према подацима Федералног хидрометеоролошког завода, данас преовладава сунчано вријеме уз малу облачност.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Бјелашница 19, Чемерно 27, Калиновик 28, Хан Пијесак 29, Гацко, Кнежево, Мраковица и Соколац 30, Дринић 31, Мркоњић Град 32, Нови Град, Шипово, Бихаћ, Ливно, Неум и Сански Мост 33, Билећа, Зворник, Рибник, Бугојно, Градачац и Сарајево 34, Бањалука, Приједор, Рудо, Требиње, Дрвар, Широки Бријег и Тузла 35, Добој и Зеница 36, Бијељина и Вишеград 37, те Мостар 40 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и вруће, температура до 39 степени Сутра сунчано и вруће, температура до 39 степени
Данас претежно сунчано и топлије Данас претежно сунчано и топлије
У Српској рођено 26 беба У Српској рођено 26 беба
Најчитаније
  • Програм манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“
    8h 6m
    0
  • Земљотрес код Сарајева
    14h 11m
    0
  • Још три дана активан број 1416 за лијечење Драгана Мацана
    13h 11m
    0
  • Пуцњава на Башчаршији
    1h 47m
    0
  • На снагу ступиле измјене Закона: Више дана боловања за родитеље и већа заштита радника
    12h 19m
    1