Сутра сунчано, увече наоблачење у већини предјела

27.11.2020. 14:03
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће преовладавати сунчано вријеме, а послије подне и увече се очекује повећање облачности у већини крајева.

Ујутро ће у већини крајева бити претежно ведро, локално са пролазном маглом по котлинама, на планинама и вишим предјелима уз умјерен мраз, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

У току ноћи на сјеверозападу може бити краткотрајне слабе кише.

Јутарња температура ваздуха износиће од нула до шест, на планинама од минус седам, а највиша дневна од седам до 13, те на планинама од четири Целзијусова степена.

Дуваће слаб вјетар, јужног и југозападног смјера, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура измјерена данас у 13.00 часова: Бијељина и Зворник један степен, Приједор и Сребреница два, Бањалука и Добој три, Сарајево четири, Мраковица осам, Мркоњић Град и Гацко 10, Билећа и Чемерно 11, Мостар, Калиновик, Невесиње и Соколац 12, Хан Пијесак 13, те Требиње 15 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло уз умјерену облачност Сутра сунчано и топло уз умјерену облачност
Данас могућа киша, али и даље веома топло Данас могућа киша, али и даље веома топло
Сутра промјенљиво облачно и нестабилно, али и даље топло Сутра промјенљиво облачно и нестабилно, али и даље топло
Најчитаније
  • Како је официр Александар Студен оборио НАТО авион изнад Пала (ФОТО)
    37m
    12
  • Годишњица почетка НАТО агресије на Српску
    1h 39m
    3
  • Дио Источне Илиџе сутра без струје
    22h 28m
    0
  • Марија Ана Милинковић остаје у Интеру: Италијански клуб одбио понуду од два милиона долара
    13h 52m
    1
  • Станивуковић у Сокоцу: Док нема новца за биоскоп, милиони се издвајају за куповину зграда
    15h 10m
    0