Сутра сунчано уз умјерену облачност

13.07.2020. 15:12
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити сунчано вријеме уз умјерену облачност и дневну температуру од 22 до 27 степени Целзијусових, на југу и до 30 степени.

Ујутру ће бити умјерено облачно прво на сјеверозападу, потом и у осталим крајевима, свјеже, на планинама прохладно, а око ријека и по котлинама локално са маглом, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Током дана преовладаваће облачно у већини крајева, а касније послије подне биће сунчано, уз пораст дневне температуре и угодно топло.

Дуваће слаб до умјерен источни и сјевероисточни вјетар, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Бјелашница четири, Хан Пијесак 14, Чемерно 15, Соколац 16, Иван седло 17, Невесиње, Сребреница и Сарајево 20, Гацко и Мркоњић Град 21, Добој, Бугојно, Ливно и Тузла 22, Вишеград, Зворник, Бихаћ и Дрвар 23, Билећа, Бањалука, Бијељина и Градачац 24, Приједор и Зеница 25, Мостар и Неум 28, те Требиње 29 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра облачно са кишом и пљусковима, могућ и град Сутра облачно са кишом и пљусковима, могућ и град
Сутра топло уз сунчане периоде и променљиву облачност Сутра топло уз сунчане периоде и променљиву облачност
Црква Свете Тројице у Устиколини прославила храмовну славу Црква Свете Тројице у Устиколини прославила храмовну славу
Најчитаније
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    13h 17m
    6
  • Бесплатан курс њемачког језика за пунољетне грађане Источног Сарајева
    12h 59m
    1
  • Обиљежавање 34 године од мучког убиства 45 српских бораца на Жепи
    17h 17m
    0
  • Aндреа Поповић – ученик генерације Средњошколског центра „Василије Острошки“
    15h 58m
    0
  • У Грачаници, Лапљем Селу и Гуштерици подршка ухапшеним директорима
    15h 49m
    0