Сутра свјежије са сусњежицом и снијегом

09.12.2019. 15:43
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и Федерацији БиХ сутра ће бити свјежије са кишом у нижим предјелима и сусњежицом и снијегом на западу, истоку и Сарајевско-романијској регији.

Јутро ће бити облачно са кишом у нижим, те сусњежицом и снијегом у вишим предјелима, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Сусњежица и снијег повремено могу падати и у нижим крајевима.

Јутарња температура ваздуха износиће од један до седам, на планинама око нула, а дневна од два до осам, на југу до 10 степени Целзијусових.

Дуваће умјерен вјетар сјеверног смјера, а јак вјетар се послијеподне очекује у Херцеговини и на југозападу, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 13.00 часова: Бјелашница минус један, Рудо, Соколац и Хан Пијесак пет, Вишеград, Фоча и Гацко шест, Невесиње седам, Калиновик осам, Билећа девет, Добој и Ливно 10, Бијељина, Требиње, Јајце, Мостар и Зеница 11, Сребреница и Сарајево 12, Бањалука, Зворник и Мркоњић Град 13, Приједор и Бугојно 14, Неум и Тузла 16, те Бихаћ 17 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сјећање на фебруар 2012. године у Источном Сарајеву (ФОТО) Сјећање на фебруар 2012. године у Источном Сарајеву (ФОТО)
Стиже промјена времена Стиже промјена времена
У Москви током јануара пало највише снијега у посљедњих више од 200 година У Москви током јануара пало највише снијега у посљедњих више од 200 година
Најчитаније
  • „Ако изађеш, бићеш заклан“: Исповијест Данила Берибаке који је преживио пакао Доборовољачке улице
    3h 58m
    17
  • У пуцњави на Добрињи погинуло једно лице
    20h 1m
    0
  • Потрага за мушкарцем који је на Добрињи убио жену
    18h 37m
    0
  • Ухапшен мушкарац осумњичен за убиство жене на Добрињи
    17h 37m
    0
  • Сутра обиљежавање 34 године од злочина у Добровољачкој
    4h 8m
    0