Сутра топло и умјерено облачно са сунчаним интервалима

21.09.2023. 15:03
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и Федерацији БиХ сутра се очекује топло и умјерено облачно вријеме са сунчаним интервалима, уз дневну температуру ваздуха до 34 степена Целзијусова.

На југу и западу биће облачније уз повремену слабу кишу и умјерен до јак југо, а у вечерњим часовима киша ће у овим предјелима јачати, па ће током ноћи на западу бити јачих и обилних падавина, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха биће од 15 до 21, у вишим предјелима од 12 степени, а дневна од 27 до 34, у вишим крајевима од 22 степена Целзијусова.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, повремено са јаким ударима, јужни и југозападни, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерана у 14.00 часова: Бјелашница 10, Чемерно и Дрвар 18, Бихаћ, Бугојно и Широки Бријег 19, Мостар 20, Калиновик, Ливно и Сански Мост 21, Рибник, Соколац, Хан Пијесак, Кнежево и Приједор 22, Бањаука, Мркоњић Град и Нови Град 23, Гацко и Сарајево 24, Билећа, Шипово и Зеница 25, Србац и Требиње 26, Рудо 27, Сребреница и Вишеград 28, Добој, Фоча и Неум 29, Зворник, Столац и Тузла 30 и Бијељина 32 степена Целзијусова.

Коментари 0
Повезане вијести
Нестабилно вријеме до четвртка Нестабилно вријеме до четвртка
Топлије вријеме и постепено разведравање током дана Топлије вријеме и постепено разведравање током дана
Сутра током дана постепено разведравање Сутра током дана постепено разведравање
Најчитаније
  • Сарајево, град који је убио љубав...
    2h 36m
    15
  • Годишњица смрти сарајевских Ромеа и Јулије
    2h 36m
    26
  • Годишњица смрти Добрице Ћосића
    2h 19m
    0
  • Сјајни резултати основаца из Источног Сарајева на републичком такмичењу из математике
    14h 2m
    0
  • Свечана литија поводом славе Саборног храма Вазнесења Господњег у Источном Сарајеву
    20h 54m
    2