Сутра топло, на југу са падавинама

02.01.2021. 15:06
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и Федерацији БиХ сутра ће бити промјенљиво до умјерено облачно уз сунчане периоде, а у јужним крајевима са кишом.

Током јутра биће претежно облачно, а на југу киша, док ће на сјеверу бити суво, саопштено је из Хидрометеоролошког завода Републике Српске.

Током дана биће топло за ово доба године, а југу се могу очекивати повремено пљускови са грмљавином.

Увече и током ноћи на југу слаба киша.

Јутарња температура од један до седам степени, на планинама од минус два, а највиша дневна од пет до 10, на планинама око нуле, а на сјеверу и југу земље око 13 степени Целзијусових.

Очекује се вјетар умјерене јачине јужног и југоисточног смјера, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура у 13.00 часова: Вишеград, Рудо и Чемерно два, Гацкo, четири, Калиновик, Хан Пијесак и Ливно пет, Бугојно шест, Мраковица, Соколац, Србац, Фоча и Зеница седам, Нови Град, Сарајево и Тузла осам, Билећа, Бихаћ и Мостар девет, Мркоњић Град, Требиње и Шипово 10, Сребреница 11, Бањалука, Бијељина и Добој 12, Приједор 13 степени Целизијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра промјенљиво облачно и вјетровито Сутра промјенљиво облачно и вјетровито
Сутра падавине, појачан вјетар и пад температуре Сутра падавине, појачан вјетар и пад температуре
Од уторка хладније, на планинама могућ снијег Од уторка хладније, на планинама могућ снијег
Најчитаније
  • Егзодус Срба са Грбавице (ВИДЕО)
    19h 45m
    1
  • Сарајевско насеље Грбавица вољом политике остало без Срба
    4h 3m
    2
  • Како је Бил Клинтон 1999. године „најавио“ „милосрдног анђела“
    4h 3m
    66
  • Црква у Хаџићима страдала и дизала се са вјерујућим народом
    4h 3m
    2
  • Два писма српског војника из ропства
    16h 53m
    3