Свако носи свој крст, а народ Црне Горе га носи у име Христове побједе: Никшић брани своје светиње!
21.06.2020. 20:47
0
ИЗВОР: in4s.net
Молебан у саборној цркви Светог Василија Острошког је служен од 19 часова, а након молебана кренула је литија градским улицама.
Литију у Никшићу поред свештеника предводи 50 никшићких доктора.
У њихово име обратила се др Ана Ђурковић.
Коментари 0
Повезане вијести
Крст са Грбавице – неуништива нит вјере коју носимо и данасКрст са Грбавице – неуништива нит вјере коју носимо и данас
Сјећање на дан када је Источно Сарајево било сложно за спас српских светињаСјећање на дан када је Источно Сарајево било сложно за спас српских светиња
У Абу Дабију пронађен хришћански крст стар 1.400 година, откривен манастир на острву усред пустиње (ФОТО)У Абу Дабију пронађен хришћански крст стар 1.400 година, откривен манастир на острву усред...
Најчитаније
Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
1h 11m
10
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
19h 32m
0
"Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
1h 8m
15
Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
16h 50m
0
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере