Сви докази указују да је тужилац из Вишеграда починио самоубиство

30.06.2020. 16:53
0
ИЗВОР: СРНА

Главни тужилац Окружног тужилаштва у Источном Сарајеву Аница Вукадин изјавила је да сви докази и информације којима располажу указују да је тужилац Драган Нинковић извршио самоубиство из ватреног оружја на балкону стана у Вишеграду.

- Према наредби дежурног окружног јавног тужиоца, тијело покојника је превезено у просторије просектуре Миљевићи, гдје ће бити извршена обдукција. Дежурни окружни јавни тужилац, у даљем поступку, наредиће сва потребна вјештачења с циљем утврђивања релевантних чињеница које су довеле до ове трагедије - наводи се у саопштењу из Окружног тужилаштва Источно Сарајево.

Нинковићево тијело пронађено је јутрос око 7.00 часова на балкону стана у Вишеграду.

Полицијској управи Фоча јутрос је пријављено да је лице чији су иницијали Д.Н. извршило самоубиство на балкону стана у Улици Краља Петра Првог у Вишеграду, речено је у овој управи.

Из Полицијске управе су навели да су припадници Полицијске станице Вишеград, одмах по пријави, изашли на лице мјеста, гдје је извршен увиђај под надзором дежурног тужиоца Окружног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
У понедјељак премијера представе "Загонетне варијације" у Народном позоришту Источно Сарајево У понедјељак премијера представе "Загонетне варијације" у Народном позоришту Источно Сарајево
За смрт супружника Хршум Кујовићу поново осам година робије За смрт супружника Хршум Кујовићу поново осам година робије
Изрицање пресуде Амиру Кујовићу Изрицање пресуде Амиру Кујовићу
Најчитаније
  • Љубав Српкиње и аустроугарског официра у вријеме ослобођења Сарајева
    4h 19m
    14
  • Како је Сарајево дочекало ослободиоце 1918.
    1h 18m
    3
  • На данашњи дан рођен Вук Стефановић Караџић
    2h 55m
    0
  • Улица које више нема: Обала Степе Степановића
    3h 16m
    1
  • Уштипци са шпинатом
    21h 17m
    0