Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 53 медаље у Палама

05.06.2023. 14:48
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Џију-џицу клуба Славија учествовали су протеклог викенда на Петом међународном турниру "Трофеј Јахорине" на којем је учествовало 405 такмичара из 18 клубова.

Такмичари овог клуба, њих 65, освојили су укупно 53 медаље и то, 13 златних, 16 сребрних и 24 бронзане медаље.

Вук Митровић освојио је пехар за најбољег полетарца са пет побједа, а такмичи овог клуба су добили и пехар за другопласирану екипу.

Злато су освојили Вук Митровић, Душан Новаковић, Никола Лужајић, Вера Тадић, Славен Лужајић, Теодора Нишић, Ања Ждрале, Вељко Квргић, Стефан Бабаљ, Милан Антуновић, Теодора Југовић, Алексеј Гавриловић и Лука Маринковић.

Сребро су освојили Андреј Василић, Павле Дивчић, Филип Вујадиновић, Александар Ђорем, Тибор Срдић, Вељко Плакаловић, Алекса Крешталица, Никодина Крајишник, Душан Шантић, Катарина Митрић, Милица Маунага, Софија Шкрба, Даница Маунага, Кристијан Петровић, Нина Рајак и Кристина Јокановић.

Бронзу су освојили Филип Шантић (Ne Waza), Лазар Лаловић, Лука Тадић, Михајло Матовић, Филип Митрић, Никола Марић, Иван Карабатак, Ирина Иконић, Лана Врзић, Димитрије Иконић (У12, У14), Алексеј Илић, Милош Трапара, Данијел Бабаљ, Срђан Јовановић, Милица Маунага, Нина Рајак, Ема Трапара, Филип Шантић, Филип Вујадиновић, Наташа Баљак, Бориша Кењић, Катарина Ристић и Вук Видовић.

Екипу су предводили тренери Тамара Радошевић, Александар Ђукелић, Давор Бујак, Лука Бојанић и Анђела Ждрале, док су улогу судија имали Лазар Матић и Данијел Блажић.