Тамо далеко у Херцег Новом (видео)

13.08.2019. 21:04
0
ИЗВОР: kurir.rs

Владо Георгиев пјевао је на хуманитарном концерту у Херцег Новом и буквално запалио Канли кулу када је запјевао "Тамо далеко".

Српску "химну", најемотивнију родољубиву пјесму из Првог свјетског рата отпјевао је емотивно, а цијела Канли кула је пјевала с њим у глас. 

Прикупљена новчана средства намијењена су обнови манастира Бањска на Косову и Метохији и обнови манастира Св. Архангела Михаила на Михољској превлаци. 

У програму су учествовали још: Ивана Жигон и Косовски Божури, Дивна Љубојевић и Мелоди 357, Даница Црногорчевић и трубачки оркестар Марка Глигоријевића.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Данас почео Петровски пост Данас почео Петровски пост
Сутра Свети цар Константин и царица Јелена Сутра Свети цар Константин и царица Јелена
Сутра Свети Ћирило и Методије Сутра Свети Ћирило и Методије
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    17h 49m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    11h 48m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    9h 54m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    18h 45m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    7h 26m
    0