Теквондо клуб "Тигар" освојио пет медаља у Зрењанину

10.05.2021. 17:07
0
ИЗВОР: КАТЕРА

Такмичари теквондо клуба "Тигар" наступили су јуче на Међународном турниру "Елемир опен" у Зрењанину.

У конкуренцију од 26 клубова и 320 такмичара из БиХ, Србије и Црне Горе свих пет такмичара из Источног Сарајева окитили су се медаљама.

Бронзану медаљу освојила су кадеткиње Катарина и Настасија Рацковић, јуниори Матија Калинић и Лазар Трапара.

Лука Васић освојио је злато у јуниорској конкуренцију.

Коментари 0
Повезане вијести
Такмичари Текводно клубa „Тигар“ у Дервенти освојили 12 медаља Такмичари Текводно клубa „Тигар“ у Дервенти освојили 12 медаља
Такмичари Теквондо клуба "Тигар"освојили седам медаља у Сребреници Такмичари Теквондо клуба "Тигар"освојили седам медаља у Сребреници
Српски таеквондо репрезентативци прваци Европе Српски таеквондо репрезентативци прваци Европе
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    18h 11m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    16h 17m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    13h 49m
    0
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    17h 58m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    1h 4m
    0