Tekvondo klub "Tigar" osvojio pet medalja u Zrenjaninu

10.05.2021. 17:07
0
IZVOR: KATERA

Takmičari tekvondo kluba "Tigar" nastupili su juče na Međunarodnom turniru "Elemir open" u Zrenjaninu.

U konkurenciju od 26 klubova i 320 takmičara iz BiH, Srbije i Crne Gore svih pet takmičara iz Istočnog Sarajeva okitili su se medaljama.

Bronzanu medalju osvojila su kadetkinje Katarina i Nastasija Racković, juniori Matija Kalinić i Lazar Trapara.

Luka Vasić osvojio je zlato u juniorskoj konkurenciju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Takmičari Tekvodno kluba „Tigar“ u Derventi osvojili 12 medalja Takmičari Tekvodno kluba „Tigar“ u Derventi osvojili 12 medalja
Takmičari Tekvondo kluba "Tigar"osvojili sedam medalja u Srebrenici Takmičari Tekvondo kluba "Tigar"osvojili sedam medalja u Srebrenici
Srpski taekvondo reprezentativci prvaci Evrope Srpski taekvondo reprezentativci prvaci Evrope
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    19h 40m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    17h 46m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    15h 18m
    0
  • Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    19h 27m
    0
  • Istorija ispisana u Palama: Tradicionalni 3h3 turnir na višem, Quest nivou
    2h 33m
    0