Тениски клуб „Војковићи-Мепол" без премца

18.12.2022. 20:51
0
ИЗВОР: katera.news

Данас је у Сарајеву одржан новогодишњи турнир у тенису, који су организовали
ТК Босна и ТК „Бомбоњера камп“.

На такмичењу је учествовало преко 150 такмичара, а епитет најбољег понио је Тениски клуб „Војковићи-Мепол“.

Златне медаље су освојили Лазар Лучић и Марија Ђајић.

Сребрне медаље су освојили Милица Рудуљић, Нађа Лучић, Лука Крсмановић, док су бронзане медаље освојили Сара Тошовић, Андрија Мичић, Ана Делић, Нина Делић, Новак Јањић, Митар Ђајић и Феђа Османовић.

Тренер ТК "Војковићи-Мепол", Милан Рудуљић, изјавио је да је изузетно задовољан постигнутим резултатима.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    1h 14m
    10
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    19h 35m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 11m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    16h 53m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    19h 58m
    0