Тешка саобраћајка у Бањалуци, двије особе превезене на УКЦ

21.04.2024. 19:08
0
ИЗВОР: glassrpske.com

У бањалучком насељу Лауш, данас је дошло до саобраћајне незгоде у којој су учествовала два аутомобила.

Незгода се догодила око 15 часова код Цркве Светог Јована Богослова.

Од силине удара, једно возило завршило је поред пута преврнуто на бок.

Повреде су задобиле двије особе, и оне су хоспитализоване на УКЦ-у Републике Српске.

Полиција је на терену и врши увиђај, док је саобраћај успорен.

Коментари 0
Повезане вијести
Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија
Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија
Срушила се зграда у Њу Делхију, најмање четири особе погинуле Срушила се зграда у Њу Делхију, најмање четири особе погинуле
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    21h 13m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    2h 14m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 16m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    20h 59m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    17h 28m
    0